Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

За час війни окупанти вбили 50 дітей у Харківській області

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Правоохоронці розслідують 3500 злочинів, пов'язаних з порушенням законів та звичаїв війни.

Наймолодша загибла дитина — 5-місячний малюк.

За час війни у Харківській області загинуло понад 1000 мирних жителів, у тому числі 50 дітей. Про це повідомив прокурор Харківської області Олександр Фільчаков.

"Держава-агресор тероризує та вбиває мирних мешканців. Я маю констатувати, що на території Харкова та області вже загинуло понад 1000 цивільних осіб, поранено — вдвічі більше. Серед вбитих — 50 дітей. Наймолодший загиблий від дій агресора — 5-місячний малюк", — сказав Фільчаков.

За інформацією очільника Харківської обласної прокуратури, з початку війни на Харківщині через обстріли російськими окупантами повністю або частково зруйновано понад 7000 об'єктів, 2800 багатоповерхових будинків, майже 1800 житлових будинків, понад 500 закладів освіти та 150 лікарень.

Правоохоронці розслідують 3500 злочинів за фактами порушення законів та звичаїв війни на Харківщині. Із них 3000 — злочини, пов'язані з бомбардуванням цивільної інфраструктури, 50 — з вбивствами, 120 — щодо незаконного позбавлення волі. Крім того, відкрито 300 кримінальних проваджень щодо мародерства та чотири — зґвалтувань.

Як писав KHARKIV Today, 26 травня внаслідок обстрілу Павлового Поля у Харкові загинули дев'ятеро людей, у тому числі батько з 5-місячною дитиною, ще 19 людей отримали поранення. Вибуховою хвилею немовля вирвало з рук батька і відкинуло вбік.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.