Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Пункти обігріву на Харківщині переводять у "сплячий" режим

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У Балаклії провели засідання з питань техногенно-екологічної безпеки.

Пункти обігріву переведуть у "сплячий" режим, а "пункти незламності" підготують до роботи.

У Балаклійській громаді (Ізюмський район) починають готувати "пункти незламності". Відповідне рішення ухвалили на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 15 вересня. Про це повідомили у Балаклійській міській військовій адміністрації.

"Відповідальним особам за організацію функціонування пунктів незламності (пунктів обігріву) Балаклійської міської територіальної громади активізувати роботу щодо їх підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. Пунктам обігріву, які заплановані для відкриття на території міської громади у 2023- 2024 осінньо-зимовому періоді, визначити режим функціонування як "сплячі" пункти незламності (в готовності до негайного відкриття у разі блекауту)", — сказано у протоколі рішення КТЕБ.

Як писав KHARKIV Today, минулого року у Харківській області було відкрито 761 "пункт незламності". Навесні у режим очікування перевели 269 "пунктів незламності". Також у "сплячий режим" перейшли 11 "пунктів незламності", розташованих у наметах.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.