Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Прийом виборчих документів завершили п'ять районних комісій із дев'яти

Фото: Суспільне
До міської ТВК документи привезли чотири районні комісії.

Протоколи від дільничних виборчих комісій районні територіальні виборчі комісії доставляють до міської виборчої комісії.

На ранок 1 листопада завершили прийом виборчих документів після голосування п'ять районних територіальних виборчих комісій із дев'яти. Про це пише "Суспільне" з посиланням на голову Харківської міської територіальної комісії Олену Матвієнко.

Розпочати прийом документів від першої районної територіальної виборчої комісії Харківська міська ТВК планувала о 9:00. Це – Новобаварська районна територіальна виборча комісія.

Районні територіальні виборчі комісії почали приймати виборчі документи пізно ввечері 31 жовтня та закінчили під ранок 1 листопада.

"До Київської районної територіальної виборчої комісії доставили протоколи про підрахунок голосів, бюлетені та списки виборців з усіх 87 дільничних виборчих комісій. Перші документи у ТВК почали отримувати напередодні близько 21:00, закінчили о 6:00", — розповіла голова Київської районної виборчої комісії Надія Чугаєвська.

Два протоколи відправили на доопрацювання, причиною стали незначні технічні помилки. Почати відправлення протоколів до міської виборчої комісії Київська ТВК планує у другій половині дня.

Також завершили приймати протоколи у Шевченківській районній територіальній виборчій комісії. Приймати документи почали о 22:00, закінчили о 6:00. Документи доставили із 90 дільниць.

Як писав KHARKIV Today, 31 жовтня у Харкові відбулися вибори мера. Явка була низькою — проголосувати прийшло менше 300 000 чоловік. За результатами екзит-полів у першому турі виборів перемагає Ігор Терехов, який набрав понад 50% голосів виборців (від  51,9 % до 53,3%), а на другому місці з великим відривом — Михайло Добкін (24,5 — 27,6%).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.