Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Заважали дивитися фільм: у харківському кінотеатрі чоловік кидався взуттям у дітей

Филь, Кино, Кинотеатр
Гучна компанія школярів заважала дивитися фільм.

Адміністративні протоколи отримали і незадоволений глядач, і батьки підлітків.

У кінотеатрі на території одного з торгових центрів на вулиці Пушкінській під час сеансу стався конфлікт між глядачами. Про це повідомляє Харківське районне управління поліції 1 ГУНП у Харківській області.

Правоохоронці розповіли, що компанія з шести дітей віком 11-12 років перебували під час перегляду фільму в кінотеатрі без супроводу дорослих і шумно себе вели. Школярі стукали по кріслах і штовхали один одного.

"На неодноразові зауваження присутніх і адміністрації не реагували. Один з відвідувачів робив зауваження, але діти штовхали його крісло, після чого чоловік вдарив по нозі 11-річну дівчинку і кинув шльопанок у її сторону", — розповіли у поліції.

У результаті адміністративні протоколи отримали і глядач, і батьки дітей.

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ: На річку, Азов або за кордон: куди з Харкова виїхати на відпочинок з дитиною? 

"Коли прибули поліцейські, чоловіка не було на місці події. У ході проведення перевірки за даним фактом співробітники ювенальної превенції встановили особу чоловіка і склали відносно 35-річного харків'янина протокол за ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також встановлено особистості дітей, які порушували порядок під час сеансу, і щодо їх батьків співробітники ювенальної превенції склали протоколи за ст. 184 ч. 1 (неналежне виконання батьківських обов'язків) Кодексу України про адміністративні правопорушення", — розповіли правоохоронці і звернулися до батьків з проханням не залишати своїх дітей у громадських місцях без супроводу дорослих, оскільки це може привести до непередбачуваних наслідків.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.