Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Причетні до російської ДРГ. У Харкові розшукують двох бійців зі зброєю

Олександр Тюрін та Дмитро Якшин самовільно залишили місце несення служби.

Олександра Тюріна та Дмитра Якшина підозрюють у державній зраді та причетності до диверсійно-розвідувальної діяльності на користь російських спецслужб.

Розшукуються бойові медики — 35-річний Олександр Тюрін та 36-річний Дмитро Якшин, які самовільно залишили місце несення служби зі зброєю в Харківській області. Про це йдеться в орієнтуванні СБУ.

Правоохоронці зазначають, що обидва військовослужбовці пройшли спецвишкіл, тому володіють рукопашним боєм та зброєю. Вони можуть пересуватися на військовому автомобілі або цивільному транспорті разом чи поодинці та пред'являти документи бійців територіальної оборони.

У разі виявлення двох підозрюваних просять зв'язатися з представниками СБУ будь-яким зручним способом або за номером гарячої лінії ???????? 098-87-114-57.

Як писав KHARKIV Today, за державну зраду судитимуть помічника депутата з Харкова. За даними слідства, він у лютому 2014 року був завербований представниками Федеральної служби безпеки Російської федерації та до лютого 2022 року допомагав іноземній розвідці у здійсненні підривної діяльності проти України.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.