Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

01 березня, 2021 - 11:55

Протестувальники перекрили дорогу в Харкові. Люди вимагають погасити борги

Біля заводу пройшов мітинг.

Співробітникам "Електроважмашу" не виплачують зарплату кілька місяців.

1 березня вранці на проспекті Московському, біля станції метро "Індустріальна", пройшов мітинг співробітників державного підприємства "Електроважмаш". Близько двохсот людей перекрили дорогу, вимагаючи виплатити борги з зарплати.

Мітингувальники ходили по дорозі, чекаючи, що до них вийде керівництво. Однак ніхто не вийшов. За словами співробітників заводу, їм заборгували гроші за три місяці.

За інформацією поліції, правопорядок під час мітингу охороняли 40 співробітників поліції, учасники акції подавали заявку.

Як повідомив KHARKIV Today виконуючий обов'язки генерального директора "Електроважмашу" Віктор Бусько, на підприємстві утворилася часткова заборгованість із зарплати за грудень і січень. Причина — нестача обігових коштів.

"Заборгованість утворилася через те, що у нас цілий рік є проблема з обіговими коштами. Це раніше отримані кредити, несвоєчасні розрахунки з нашими партнерами, які несвоєчасно виплачують. У зв'язку з цим утворюється нестабільна ситуація з обіговими коштами. Проте ми реструктуризували один з кредитів, отримали 70 мільйонів у вексельній формі для того, щоб можна було оплачувати сировину, матеріали, для погашення, і далі у нас є до 300 мільйонів — оздоровимо фінансово наше підприємство", — пояснив Бусько.

Борги обіцяють погасити днями.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.