Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Проспекту Жукова у Харкові бути? Міськрада готує касаційну скаргу на рішення суду

Уже кілька років у судах розглядається кілька справ, пов'язаних з перейменуванням проспекту.

Харків'яни вже давно заплуталися, чиє ім'я носить проспект на Нових будинках, тому називають його на свій розсуд.

Харківська міська рада готує касаційну скаргу на вердикт Другого апеляційного адміністративного суду, яким рішення мерії про перейменування проспекту Григоренка у проспект Жукова визнали незаконним. Про це повідомили у пресслужбі міськради.

У мерії кажуть, що суд під час розгляду справи порушив норми чинного законодавства, тому "питання щодо проспекту Маршала Жукова залишається невирішеним".

"Другий апеляційний адміністративний суд сьогодні, 28 вересня, розглянув апеляційну скаргу Харківської міської ради на рішення Харківського окружного адміністративного суду, яким визнано протиправним і недійсним окремий пункт зазначеного рішення міської ради. Вказану апеляційну скаргу суд залишив без задоволення. У порушення норм чинного законодавства при розгляді справи суд не надав можливості представникам Харківської міської ради надати пояснення в обсязі, достатньому для обґрунтування апеляційної скарги, неповно дослідив всі обставини у справі та не врахував аргументи і доводи представників міської ради щодо обставин, викладених у скарзі", — пояснили у міськраді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Терехов розповів, що буде з Жуковим у Харкові

Також у мерії нагадали про рішення Харківського окружного адміністративного суду від 16 червня 2021 року, яким розпорядження голови Харківської ОДА Ігоря Райніна про перейменування проспекту Маршала Жукова у проспект Григоренка визнали протиправним.

"У даний час вказане судове рішення від 16.06.2021 р. діє, оскільки апеляційний розгляд справи триває і не завершений", — кажуть у міській раді.

Нагадаємо, 10 червня Харківський окружний адміністративний суд у черговий раз скасував рішення Харківської міськради про перейменування проспекту Григоренка у проспект Маршала Жукова. Мерія подала апеляцію.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.