Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Програмою єВідновлення скористалося вже понад п’ять тисяч харків’ян

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
5400 мешканців Харкова подали заявки на отримання грошей на ремонт житла.

Заявки на отримання грошової компенсації на ремонт житла за програмою "єВідновлення" подали 5,4 тисячі жителів міста Харкова.

Про це в етері національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Звернення від громадян приймають комісії, що створені у кожному районі міста.

"У перший день, 22 травня, до комісій звернулося 1,8 тис. містян, а зараз — уже 5,4 тис. осіб. Звернення надходять щодня, їх необхідно обробити та передати до Києва, щоб люди отримали кошти. Це дуже копітка робота», — розповів Терехов.

Як писав KHARKIV Today, програма "єВідновлення" стартувала у застосунку "Дія" 10 травня. Компенсацію нададуть тільки тим українцям, у кого майно пошкоджене. Для власників повністю зруйнованих будинків, що не підлягають відновленню, уряд розробляє іншу програму.

Максимальна сума, яку можна отримати за цією програмою, становить 200 000 гривень. Гроші на ремонт домівок потрібно витратити протягом 12 місяців. Їх перерахують на віртуальні картки.

Дізнатися детальну інформацію про програму "єВідновлення" можна за посиланням тут, за телефоном урядової гарячої лінії — 1545 (кнопка 2) або через чат-боти Урядового контактного центру у Telegram або Facebook.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.