Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Про людей, собак і не тільки: у Харкові видали книгу журналістки Марусі Васильєвої

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Фейсбук-щоденник може купити кожен охочий.

Друзі та колеги говорять, що Маруся — це завжди про любов, неймовірну щирість і приголомшливе почуття гумору.

У останній день літа у Харкові презентували книгу оповідань журналістки Марусі Васильєвої, яка померла від наслідків коронавірусу. Про це повідомила подруга Марусі Анна Гін, яка працювала над збіркою.

"Так, друзі, ми це зробили. Марусина книжка готова. Вона вийшла дійсно класна. Коли запрошувала на презентацію синів, близьких — дуже переживала, що будуть сльози. Але хлопці Ілля і Ярик побачили книгу, стали читати вголос і реготати. Книжка, правда, тепла, смішна, просочена любов'ю, гумором, гарним стилем і товстими мопсами", — написала Анна Гін на своїй сторінці у Facebook.

Маруся Васильева книга
Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today

У книзі зібрані розповіді Марусі Васильєвої про себе, про синів, про батьків, про владу, про свободу, про людей і про собак, які вона публікувала на своїй сторінці у Facebook з 2012 року.

Збірник "Це я" вийшов у видавництві Folio накладом 1000 примірників. Ціна книги 250 гривень. Гроші від продажу підуть сім'ї журналістки. Щоб купити збірник, необхідно зайти на сторінку "Марусина книжка" у Facebook,написати в особистих повідомленнях цій сторінці "Хочу книгу" і чекати відповіді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: New York Times надрукувала твір харківського поета

Нагадаємо, Маруся Васильєва померла у травні 2021 року. Ідея видати книгу оповідань, які вона публікувала у соціальних мережах, народилася у друзів журналістки, "щоб Маруся назавжди залишилася з нами" і фінансово допомогти родині журналістки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.