Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент відзначив поліцейських, які рятують людей у Харківській області

Скрин: Володимир Зеленський / Facebook
Поліцейські несуть службу у Вовчанській та Липецькій громадах.

Слова вдячності голова держави сказав десятьом поліцейським.

У вечірньому відеозверненні 11 травня Президент України Володимир Зеленський відзначив поліцейських, які рятують жителів Харківської області. Вони несуть службу у Вовчанській (Чугуївський район) та Липецькій (Харківський район) громадах, по яких постійно б'ють російські окупанти. Відеозвернення опубліковане на офіційній сторінці Зеленського у Facebook.

"Відзначу також наших поліцейських — саме тих, які, попри всі загрози й удари, працюють для безпеки та порятунку людей на Харківщині. Вовчанськ, районне управління поліції: Максим Стецина, Олексій Харківський, Владислав Єфаров, Ігор Харченко, Дмитро Можарський та Юлія Келеберда. Дякую вам за службу! Село Липці, Харківський район, відділення поліції: Віктор Єна, Василь Сягло, Роман Цепеленко та В'ячеслав Сокольський. Дякую!", — сказав Зеленський.

Окрім поліцейських, голова держави подякував кожному воїну з різних підрозділів, які захищають Харківську область.

Також у зверненні Володимир Зеленський розповів про ситуацію на фронті. За його словами, станом на вечір суботи оборонні операції тривали біля населених пунктів Стрілеча, Красне, Мороховець, Олійникове, Лук'янці, Гатище та Плетенівка. У Харківську область перекидають додаткові сили.

"Окупант повинен відчути, що ніде в Україні для нього не буде легко. Всюди наші Сили оборони України повинні давати максимальний результат у знищенні ворога. Сьогодні і вранці [11 травня — ред.], і ось щойно були доповіді Головкома Олександра Сирського. Зміцнюємо наші позиції, зокрема на Харківщині — додаємо туди сил. Артилерія працює саме так, як потрібно", — зазначив президент.

Як писав KHARKIV Today, за даними платформи DeepState, ворогу вдалося захопити шість населених пунктів у Харківській області. Вони розташовані у Харківському та Чугуївському районах.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.