Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни захопили на Харківщині шість сіл — DeepState

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Ворог просунувся у Харківському та Чугуївському районах.

Російські військові окупували шість населених пунктів у Харківській області.

За даними платформи DeepState, ворогу вдалося захопити села Стрілеча, Пильна, Красне, Борисівка у Харківському районі, Огірцеве та Плетенівка у Чугуївському районі. Інтерактивну онлайн-мапу бойових дій в Україні DeepState оновили о 2:21 12 травня.

"Ворог просунувся в Красногорівці, біля Володимирівки та окупував Стрілечу, Пильне, Красне, Борисівку, Огірцеве та Плетенівку. Уточнено просування противника у Іванівському та околицях", — зазначили аналітики DeepState.

з
Карта: DeepState

Нагадаємо, російські військові спробували прорвати оборону української армії та розтягнути лінію фронту у Харківській області уночі 10 травня. Вони заходили одночасно на Вовчанському та Липецькому напрямках. На північ Харківщини спрямували резервні підрозділи.

Уранці 11 травня окупанти відновили атаки у районі села Глибоке у Харківському районі. За інформацією оперативно-стратегічного угруповання "Хортиця", поки "сіра зона" на Харківщині не розширюється, углиб регіону захисники не дають пройти ворогу.

Як писав KHARKIV Today, окупанти понад 30 разів атакували на Харківському та Куп'янському напрямках. У Нацгвардії повідомили про втрату кількох позицій. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.