Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент просить обережно радіти перемогам ЗСУ на Харківщині

Фото: Офис президента
Володимир Зеленський звернувся до жителів України після інформації щодо звільнення чотирьох сіл у Харківській області.

Надмірна емоційність може утворити тиск на українську армію.

Президент України Володимир Зеленський розповів про звільнення ще чотирьох населених пунктів у Харківській області та закликав жителів не виявляти надмірних емоцій, аби не тиснути на українську армію. Збройні сили України роблять все для визволення окупованих територій. Відповідне звернення опубліковано у Telegram-каналі Володимира Зеленськогого.

"Збройні сили нашої держави забезпечили нам усім добрі новини з Харківської області. Поступово відтісняють окупантів від Харкова. Я вдячний усім нашим захисникам, захисницям, які тримають оборону і виявляють справді надлюдську силу, щоб вигнати армію загарбників. Колись другу за потужністю армію світу. Але хочу також закликати всіх наших людей і особливо тих, хто в тилу — не поширювати надмірних емоцій. Не варто створювати таку атмосферу специфічного морального тиску, коли щотижня, навіть щодня очікуються певні перемоги. Збройні сили України роблять все для визволення нашої землі та наших людей, для визволення всіх наших міст — Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь та решту.

Як писав KHARKIV Today, 10 травня українська армія звільнила чотири населені пункти у Харківській області — Черкаські Тишки та Руські Тишки (Харківський район), Рубіжне та Байрак (Вовчанський район).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.