Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент подякував прикордонникам за захист Харківщини

Фото: KHARKIV Today
Володимир Зеленський відзначив захисників у відеозверненні.

Прикордонники "Сталевого кордону" захищають країну на Куп'янському напрямку.

У вечірньому відеозверненні 28 січня Президент України Володимир Зеленський відзначив українських військових, які захищають країну на всіх лініях фронту. Слова вдячності він адресував, зокрема, бійцям 15-го мобільного прикордонного загону "Сталевий кордон". Наразі прикордонники цього загону обороняють, зокрема, Харківську область. Також президент подякував пораненим захисникам і тим, хто готується стати на захист України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗСУ спростували інформацію про захоплення росіянами нових позицій у Харківській області

"Кілька речей за цей день варто сказати. Перше — вдячність усім нашим воїнам. Кожному й кожній, хто зараз на позиціях, хто у бою, на бойових постах, на бойових завданнях — на всій лінії фронту, від Куп'янська до Кринок. Усім, хто відновлюється після поранень. І хто тренується, щоб приєднатись до Сил оборони та безпеки України. Особливо сьогодні я хочу відзначити наших прикордонників — воїнів підрозділів Прикордонної служби України, які не лише захищають наш державний кордон, але й нарівні з усіма воюють на різних напрямках фронту. Бригада "Сталевий кордон" — міцні воїни, захист Харківщини, Куп'янський напрямок — я дуже вдячний усім вам", — сказав Зеленський.

Як писав KHARKIV Today, бійці "Сталевого кордону" уразили російську техніку на тимчасово окупованій території, а також знищили російський бліндаж. Цілі виявили оператори FPV-дронів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.