Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент подякував бригадам, що захищають Вовчанськ

Скрин: Володимир Зеленський / Facebook
За словами президента, бійці стійко утримують позиції та знищують ворога "саме так, як потрібно".

Відзначені бійці двох бригад.

У вечірньому відеозверненні 22 травня Президент України Володимир Зеленський подякував усім захисникам, які обороняють Україну від російських окупантів. Окремо голова держави відзначив бійців 57-ї окремої мотопіхотної бригади ім. кошового отамана Костя Гордієнка та 82-ї окремої десантно-штурмової бригади, які наразі тримають оборону у місті Вовчанськ Чугуївського району Харківщини. Відеозвернення опубліковано у Facebook Зеленського.

"Завдання для наших підрозділів, загалом для Сил оборони теж незмінне. Ми маємо якнайбільше завдавати втрат окупанту, і я дякую кожному воїну, кожному солдату й командиру, які дійсно влучні, які дійсно забезпечують нам усім, усій нашій державі, необхідні результати. Особливо відзначу за бої цими днями 57-му окрему мотопіхотну бригаду — обороняє район Вовчанська й загалом нашу Харківщину, стійко утримує позиції та знищує окупанта саме так, як потрібно. Дякую, воїни! Також 82-га окрема десантно-штурмова бригада. Дякую вам, хлопці!", — сказав Зеленський.

Учора президент говорив щодо військової ситуації із головнокомандувачем Збройних сил України Олександром Сирським. За словами Зеленського, напрямки основних боєзіткнень не змінилися. Це, зокрема, Покровський та інші донецькі напрямки, Куп'янський. Під час розмови максимальну увагу приділили ситуації на прикордонні.

"Максимум уваги — усьому прикордонню зараз, і не лише у Харківській області, але й також на Сумщині", — зазначив Зеленський.

Як писав KHARKIV Today, британський журнал The Economist повідомив, що російські окупанти планували частково оточити Харків та чинити тиск на схід від Печенізького водосховища.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.