Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Потрібні водії для доставки хліба у Харкові

Охочі стати водіями можуть телефонувати до контакт-центру з гуманітарних питань або звернутися до чат-боту.

У Харкові шукають водіїв для доставки хліба до торгових мереж.

Хлібозавод у Харкові працює, хліба є достатньо, проте є дефіцит водіїв. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

"Сьогодні приїхав на Хлібозавод, тут трудяться наші хлібопеки. Велике їм спасибі! Хліба достатньо. Є проблема з вивезенням, тому що потрібні водії. Тому всі, хто може, будь ласка, звертайтеся. Ми створимо чат, контактний телефон, нам потрібні водії, щоб перевозити хліб у торговельні мережі, щоб роздавати хліб. Дякую! Ми тримаємось, Харків тримається! Ми разом! Ми — харків'яни!", — сказав Терехов.

У планах, за словами мера, — створити логістичні склади та безкоштовно роздавати хліб усім регіонам, які спрямують свої фури до Харкова.

"Отримуємо фури, починають іти до нас фури з усіх міст, зробимо логістичні склади і роздаватимемо безкоштовно, тому що зараз грошей немає", — зазначив Терехов.

Охочі стати водіями для доставки хліба можуть звертатися до чат-боту — @volunteer_kharkiv або контакт-центру з гуманітарних питань за номером телефону — 1535.

хлеб
Мер Харкова Ігор Терехов (ліворуч) та голова військово-цивільної адміністрації Харківської області Олег Синєгубов (праворуч) на Хлібозаводі. Фото: ХОДА

 

Зазначимо, у Харківській області відкривають центр гуманітарної допомоги, який займатиметься логістикою розповсюдження продуктів харчування, води та ліків. Усе зібране розподілятимуть серед Збройних сил України, тероборони, поранених, малозабезпечених сімей та тих, хто зараз перебуває в укриттях.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.