Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Посол Франції побував у "закатованому" Ізюмі

Фото: Етьєн де Понсен / Twitter
Етьєн де Понсен вдруге відвідав найбільш зруйноване місто Харківщини.

Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен відвідав деокупований Ізюм.

У Twitter посла опубліковано кілька записів із поїздки в Ізюм. Зокрема, Етьєн де Понсен побував у місці масового поховання, де вже був незабаром після деокупації Ізюма. Тоді на місці працювали, у тому числі слідчі з Франції. Також посол відвідав місцеву лікарню, яка постраждала через обстріли, та центральну площу міста.

"Знову в місті Ізюм, який був закатований за місяці окупації минулого року. Повернувся до трагічних місць поховання загиблих. Нагадую, що боротьба з безкарністю за воєнні злочини є пріоритетом Франції, — написав посол.

Де Понсен подякував місцевій владі, відзначив стійкість жителів Ізюма та наголосив на підтримці України.

"Ізюм. Нещодавно звільнений і де були розкриті воєнні злочини та звірства Росії. Сильні емоції та співчуття українському народу. Ми твердо стоїмо на боці України у ці трагічні часи. Попри перенесені страждання, поступово повертається до життя. Дякую меру та начальнику військової адміністрації Степану Масельському за прийом. Відвідав сильно постраждалу міську лікарню та центральну площу, що ремонтується. Неперевершена стійкість мешканців", — зазначив посол.

Після Харківської області посол Франції в України Етьєн де Понсен відправився на Донеччину. Сьогодні, 19 травня, він уже відвідав Слов'янськ та Краматорськ.

і
Фото: Етьєн де Понсен / Twitter
і
Фото: Етьєн де Понсен / Twitter

Як писав KHARKIV Today, наприкінці 2022 року Ізюм відвідав надзвичайний і повноважний посол України у Ватикані Андрій Юраш. Йому показали, як виглядає місто, де зруйновано 80% багатоповерхових будинків, у тому числі адміністрація та знищений вакуумною бомбою житловий будинок на вулиці Першотравневій.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.