Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Ізюму приїхав посол України у Ватикані

Фото: Харківська обласна прокуратура
Андрію Юрашу показали руйнування і місця масових поховань.

Надзвичайний і Повноважний Посол України у Ватикані Андрій Юраш відвідав зруйнований Ізюм.

Він приїхав, аби на власні очі побачити масштаб злочинів армії Росії. Дипломату показали, як виглядає місто після окупації, у якому зруйновано 80% багатоповерхових будинків, у тому числі адміністрація та знищений вакуумною бомбою житловий будинок на вулиці Першотравневій.

посол
Фото: Харківська обласна прокуратура

Прокурори Ізюмської окружної прокуратури Харківської області розповіли послу, як документують воєнні злочини та показали катівні, у яких росіяни утримували та вбивали місцевих жителів.

Андрій Юраш відомий тим, що послідовно доносить до Папи Римського Франциска інформацію про агресію Росії в Україні. Одного разу він навіть розкритикував очільника Ватикану за те, що він з повагою висловлювався про "гуманізм, притаманний російському народу".

посол1
Фото: Харківська обласна прокуратура

"Папі варто було б відвідати Україну і побачити, як 4,5 мільйона людей залишилися без електрики та води, "насолоджуючись" цим російським "гуманізмом": накази бомбардувати Україну віддають та кнопки запуску ракет натискають не найманці, а щирі російські "гуманісти" — послідовники Достоєвського", — написав тоді у Facebook посол України у Ватикані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Митрополита Ізюмського позбавили почесного звання

Останнім часом ставлення Папи Римського до війни в Україні суттєво змінилося. Він більше не дозволяє собі висловлювань про братські народи та гуманних росіян і молиться за перемогу України. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.