Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад половину укриттів у Харкові визнали придатними

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Захисні споруди перевіряють співробітники ДСНС та поліцейські.

На сьогодні у Харківській області із 4265 укриттів повністю або обмежено готові 67,5%.

Перевірки укриттів тривають. Під час рейдів перевіряючі звертають увагу, зокрема, на доступність укритті і наявність покажчиків, за якими жителі можуть знайти укриття. Про це повідомили у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області з посиланням на тимчасово виконуючого обов'язки начальник Харківського гарнізону ДСНС Сергія Чабаня.

"По захисних спорудах. Основна мета — відкриття таких споруд. Щоб населення мало доступ до укриттів. Укриття різного типу. Є і протирадіаційні, це і пристосовані підвали, найпростіші укриття. Зараз обстеженням цих будівель, мета — щоб були покажчики для населення, щоб населення було обізнано, куди сховатися від обстрілів", — сказав Сергій Чабань.

За його словами, в регіоні хочуть створити кол-центр, куди жителі зможуть повідомляти про стан укриттів. Окрім того, дізнатися про укриття можна у рятувальників та поліції за номерами телефонів — 101, 102 та 112.

"Створена інтерактивна карта, перелік цих укриттів. Зараз із мерією ми проводимо роботу по створенню кол-центру, де будь-який громадянин може зателефонувати, залишити заявку про ті чи інші вади, які він бачить на тому чи іншому такому укритті — закрите воно, відкрите, не в повному обсязі відповідає якимсь вимогам", — розповів Чабань.

Як писав KHARKIV Today, за чотири дні поліцейські перевірили 3706 укриттів на Харківщині. Із них 203 укриття не мали вільного доступу, ще 274 — належних умов використання. Від жителів регіону надійшло 306 скарг щодо зачинених та неготових укриттів. Слідчі зареєстрували всі звернення.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.