Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поліції повідомили про 300 зачинених і занедбаних укриттів у Харківській області

Фото: ГУ Нацполіції у Харківській області
В укриттях проводять перевірки.

Жителів Харківської області просять звертатися до поліції.

За чотири дні поліцейські перевірили 3706 укриттів на Харківщині. Із них 203 укриття не мали вільного доступу, ще 274 — належних умов використання. Від жителів регіону надійшло 306 скарг щодо зачинених та неготових укриттів. Слідчі зареєстрували всі звернення.

"Шановні громадяни, у разі виявлення зачиненого укриття просимо звертатись до Національної поліції за номером "102" та ДСНС за номером "101". На кожне повідомлення про закриті укриття поліція реагуватиме в рамках чинного законодавства. Нагадуємо, що за факти залишення у небезпеці, службову недбалість передбачена кримінальна відповідальність", — звернулися в поліції.

Нагадаємо, після трагедії в Києві, коли під час обстрілу загинули троє людей, зокрема дитина, Президент України Володимир Зеленський звернувся до місцевої влади із вимогою зробити укриття у громадах доступними для жителів та поінформувати людей про збільшення їхньої кількості. 

Як писав KHARKIV Today, голова ХОВА Олег Синєгубов доручив головам районних, сільських, міських військових адміністрації, місцевому самоврядуванню, поліцейським та рятувальникам перевірити укриття щодо доступності у "максимально стислі терміни".

Після цього у Харківській міськраді ухвалили рішення щодо цілодобової роботи метрополітену у якості укриття під час повітряних тривог. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.