Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад 600 пацієнтів психіатричної лікарні на кордоні з Росією вивезли до Харкова

Ілюстративне фото: ua-1.com
Окупанти обстрілюють село Стрілеча.

Пацієнти продовжать лікування у спеціалізованих клініках. 

Зі спеціалізованого закладу у селі Стрілеча (Харківський район), що розташоване в кількох кілометрах від кордону з РФ та обстрілюється ворогом, успішно евакуювали усіх пацієнтів та медичний персонал. Про це 21 вересня повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 

"Більше 600 пацієнтів лікарні були вивезені до Харкова, де вони продовжать лікування у спеціалізованих клініках. Також до Харкова з клініки у Стрілечій будуть вивезені ліки та продукти харчування", — розповів він.

Сотні людей, попри ризики для життя, врятували медики, співробітники обласної та районної адміністрацій, рятувальники та волонтери Червоного Хреста.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Що зробили окупанти з лікарнею в Ізюмі

Нагадаємо, 17 вересня лікарі під обстрілами намагалися евакуювати пацієнтів психіатричної лікарні у селі Стрілеча. Під час евакуації російська армія почала бити по населеному пункту. Внаслідок чого загинули четверо медичних працівників лікарні. Двоє з них під час обстрілу перебували в автівці: російський танк вистрілив прямо в автомобіль. Двоє пацієнтів та місцевий мешканець отримали поранення. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.