Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Що зробили окупанти з лікарнею в Ізюмі

Фото: Максим Хаустов
По лікарні розкидані плакати, пластикові гвоздики, георгіївські стрічки та російські прапори.

Із лікарень, що перебували в окупації, окупанти вивезли багато медичного обладнання, також багато чого пошкоджено.

Російські військові розмістили в лікарні міста Ізюм на Харківщині, коли воно було окуповано, плакати "Спасибо Vам Zа спасенные жизни", пластикові гвоздики з георгіївською стрічкою, таблички "Начальник группы планирования", "Начальник информации", "Место отдыха" тощо у радянському стилі. Відповідні фото лікарні опублікував директор департаменту охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації Максим Хаустов.

"Місто Ізюм, лікарня... Те, що залишилося від "руzzкого мира"... Вони приїхали до нас вже з намальованими плакатами, пластиковими гвоздиками та табличками...", — написав у своєму Facebook Максим Хаустов.

На фото видно, що у приміщеннях лікарні окупанти залишили багато мотлоху. Сміття розкидане на підлозі, столах, ліжках. Серед нього лежать плакати, гвоздики та російські прапори.

Як повідомив Максим Хаустов в ефірі "Українського радіо", російські окупанти пошкодили та вивезли з медзакладів багато обладнання. Після деокупації територій лікарні відновлюють — де це можливо, пацієнтів евакуюють, де є загроза обстрілів.

За словами Хаустова, найбільше медичної та психологічної допомоги потребують мешканці Куп'янська, Стрілечої, Великого Бурлука та Вовчанська. Медперсонал є на всіх деокупованих територіях, у Балаклію та Ізюм відправили додаткові бригаді.

"Намагаємось вікна ставити, де можливо, там, де нема руйнації. Багато закладів зруйновано, розглядаємо інші будівлі, поліклінічні відділення, більш-менш їх обставити обладнанням. На жаль, російські війська дуже багато розбили обладнання і вивезли його. Втрати в технічному плані фактично на 95%", — розповів Хаустов.

Як писав KHARKIV Today, медзаклади у Вовчанській та Куп'янській громадах пошкоджені через обстріли та розграбовані окупантами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.