Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад 30 000 жителів деокупованої Харківщини отримали по 1200 гривень

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Це одноразова виплата для всіх мешканців населених пунктів, які перебували в тимчасовій окупації.

Йдеться про виплати готівкою. 

На деокупованих територіях триває виплата одноразової грошової допомоги від міжнародних організацій, зокрема 1200 гривень від Товариства Червоного Хреста України та 2200 гривень від Міжнародної організації з міграції. Через відділення "Укрпошти" гроші вже отримали понад 44 000 українців на загальну суму близько 63 мільйонів гривень. Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. 

За даними міністерства, у Харківській області допомогу від Червоного Хреста отримали майже 33 000 осіб на більш ніж 40 мільйонів гривень (по 1200 гривень).

"Мінреінтеграції продовжує перемовини з міжнародними партнерами щодо розширення програм із грошової підтримки внутрішніх переселенців", — додали там.

Нагадаємо, за вісім місяців війни сотни тисяч жителів Харківської області отримали грошову допомогу від держави та міжнародних організацій. Вона доступна переважно тимчасово переміщеним особам, а також родинам з дітьми і людям з інвалідністю.

Державно допомогу все ще можна оформити через додаток "Дія" та у Центрах надання адміністративних послуг. Але є альтернатива — гроші від міжнародних організацій. 

Як отримати гроші від донорів, читайте в матеріалі "Гроші від держави та іноземців. Як отримати допомогу в Харківській області та інших регіонах".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.