Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад 200 жителів Харківської області купили нове житло замість знищеного росіянами

Циркуни. Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Люди отримали сертифікати на загальну суму 360 мільйонів гривень.

Більшість людей придбала квартири.

У Харківській області 212 людей уже скористалися сертифікатами на надання компенсації за зруйноване через війну житло за державною програмою "єВідновлення". Загальна сума за сертифікатами склала 360 мільйонів гривень. Усього у регіоні до профільних комісій подали 4641 заяву, за якими сформували 1518 сертифікатів. Крім того, за одинадцятьма зверненнями ухвалили рішення про надання компенсації для будівництва нового житла на суму 27,5 мільйона гривень.

"Їх [сертифікати — ред.] обміняли на нові помешкання — 165 квартир та 47 приватних будинків. На це спрямували 360 млн грн, із яких 354 млн грн — кошти держави. Загалом станом на зараз у 24 громадах області сформовано 1518 сертифікатів на 2,2 млрд грн", — розповів начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Окрім того, жителі Харківщини отримують компенсації за програмою "єВідновлення" за пошкоджені домівки. Уже 17 271 людина отримала гроші на загальну суму 1,6 мільярда гривень. Компенсації отримають ще 815 людей у сумі 133 мільйони гривень. За інформацією ХОВА, найбільше заяв надіслали мешканці Ізюмщини, Харківського та Чугуївського районів.

Як писав KHARKIV Today, харків'янам виплатили понад 400 мільйонів гривень на ремонт житла. У місті пошкоджено більше ніж 5000 багатоповерхових будинків.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.