Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад 200 підприємств евакуювалися з Харківської області через війну

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Підприємства користуються програмою релокації.

Більша частина релокованих підприємств зосередилися на Львівщині.

З початку війни із Харківської області переїхали в інші регіони 218 підприємств, 170 із них вже відновили роботу. Про це пише "Суспільне Харків" із посиланням на відповідь Міністерства економіки України.

Найбільше підприємств із Харківської області переїхали до Львівської області (23,9%), Закарпатської області (14,2%), Хмельницької області (11%), Чернівецької та Івано-Франківської областей (по 10,1%). У більшості це — підприємства переробної промисловості, торгівлі та ремонту транспорту.

"Серед підприємств, які релокувалися з Харківщини, найбільшу частку складають підприємства переробної промисловості (42,42% від загальної кількості релокованих підприємств), гуртової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (35,61 %), професійної, наукової та технічної діяльності (6,82 %), інформації та телекомунікацій (6,06 %)", — розповіли в Мінекономіки.

Двадцять підприємств, що подали заявку на релокацію, пізніше відмовилися переїжджати. Одне підприємство, яке переїхало, вже повернулося до Харкова.

Як писав KHARKIV Today, третина підприємців залишила Харків. 93% підприємців області важко або дуже важко вести бізнес в регіоні через обстріли, втрату працівників, ринку збуту, виробничих потужностей та відсутність допомоги з боку влади.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.