Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Помічницю гауляйтера Харківщини судитимуть на Прикарпатті

Фото: Івано-Франківська обласна прокуратура
Колаборантці загрожує до десяти років тюрми.

"Провідний спеціаліст" загарбників перебуває під вартою. 

До суду в Івано-Франківську скерували обвинувальний акт стосовно мешканки Харківщини за колабораційну діяльність. Про це повідомила Івано-Франківська обласна прокуратура. 

За даними досудового розслідування, жінка добровільно обійняла посаду у незаконних органах влади на тимчасово окупованій території. З липня 2022 року вона стала так званим провідним спеціалістом відділу звернень громадян "військово-цивільної адміністрації Куп’янського району".

"Працювала у "громадській приймальні" та надавала консультації щодо отримання російського громадянства, російських пенсій та займалася розподілом допомоги, а також влаштуванням на роботу місцевих жителів під російською владою", — розповіли у прокуратурі.

Обвинувачена за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність) перебуває під вартою, їй загрожує до десяти років ув’язнення.

Нагадаємо, під час затримання посіпака росіян розповіла слідчим, що роботу окупаційної адміністрації особисто курували кілька співробітників російської ФСБ.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.