Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Померла екс-ректорка харківського університету

Фото: Харківська міська рада
Причина смерті Тетяни Вєркіної не повідомляється.

Тетяні Вєркіній було 75 років.

Четвертого липня померла екс-ректорка Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського Тетяна Вєркіна. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"З відходом таких людей у ​​житті Харкова завершується певна епоха. Тетяна Борисівна не просто виховала сотні талановитих музикантів — вона стояла біля зародження сучасного українського мистецтва. Ми всі пам'ятатимемо її фестиваль "Харківські асамблеї", її любов до того, чим вона займалася, її вміння відчувати таланти та дарувати світові прекрасне. Вона пішла, але її справа продовжиться в учнях, у всьому тому, чому вона присвятила себе. Її завжди пам'ятатимуть за її серйозну громадську діяльність, за вміння творити й робити цей світ кращим", — зазначив харківський міський голова Ігор Терехов.

Причину смерті Тетяни Вєркіної не повідомляють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер відомий харківський фізик

Зазначимо, Тетяна Вєркіна народилася 18 вересня 1946 року у Харкові. Піаніст, співачка, педагог та громадський діяч, народна артистка України, професор, ректор Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського (з 2003 по 2020 рік), почесний громадянин Харкова.

У 1991 році заснувала міжнародний музичний фестиваль "Харківські асамблеї", проводиться він з 1992 року. У 2011 році Тетяна Вєркіна стала головою Ради ректорів вишів культури та мистецтв України.

Нагадаємо, Харківський національний університет мистецтв ім. І. П. Котляревського очолює Наталія Говорухіна.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.