Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Помер спортивний журналіст із Харкова

Фото: Артем Франков / Telegram
У Артема Франкова був інсульт.

Артему Франкову було 53 роки.

Помер спортивний журналіст із Харкова Артем Франков. Він працював головним редактором журналу "Футбол". Про смерть журналіста повідомив заступник головного редактора журналу "Футбол" Андрій Шахов. У Артема Франкова залишилося четверо дітей, двоє з них неповнолітні. Попрощаються із ним у четвер 2 листопада. Прощання відбудеться о 10:00 біля крематорію на Байковому кладовищі (Київ).

"Пізно ввечері перестало битися серце легендарного Артема Франкова. Нашого хрещеного. Пишаюся і дякую за кожну зустріч, за кожну розмову і пораду. За все. Ви назавжди залишитеся рідною людиною. Світла пам'ять, дядя Артем", — написав Шахов.

В офіційному Telegram-каналі Артема Франкова повідомили, що він отримав другий інсульт і перебував у реанімації у Києві. Ще вранці 31 жовтня там зазначали, що ситуація є непростою, проте стабільною, й лікарі навіть помітили деякі поліпшення. Проте о 22:40 того ж дня серце журналіста зупинилося.

Зазначимо, Артем Франков народився 24 липня 1970 року у Харкові. У 1992 році закінчив Харківський державний університет (навчався на радіофізичному факультеті), ще за два роки — Харківську військову інженерну радіотехнічну академію ППО ім. Говорова.

Спочатку викладав у Харківському військовому університеті. Потім обіймав посаду заступника головного редактора у газеті "Теленеделя". У 1997 році став головним редактором журналу "Футбол".

Як писав KHARKIV Today, на 71-му році життя помер відомий харківський фотожурналіст Юрій Ворошилов. Він довго боровся з онкологічним захворюванням, а у 2020 році переніс коронавірус.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.