Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Помер колишній депутат Харківської міськради

Фото зі сторінки Наталії Статівко у Facebook
Віталію Маляренку було 58 років.

Помер колишній депутат Харківської міської ради та радник колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Віталій Маляренко.

Політику було 58 років. Про його смерть повідомила колишня речниця МВС Наталія Статівко. За її словами, смерть чоловіка пов'язана із захворюванням серця.

Віталій Маляренко народився у Харкові 13 листопада 1964 року, закінчив інститут радіоелектроніки, працював здебільшого у комерційних структурах. У політику прийшов у 2003 році, коли став помічником-консультантом народного депутата Петра Ющенка. З 2005 по 2008 роки керував Харківським обласним виконкомом партії "Наша Україна". У 2010 році перейшов до "Батьківщини", від цієї партії того ж року вперше обрався депутатом Харківської міської ради. Вдруге до числа депутатів потрапив у 2015-му від "Солідарності" Петра Порошенка, очолював комісію з питань забезпечення громадського порядку.

З 2020 року працював радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Цю посаду Маляренко займав до відставки міністра у липні 2021 року, після чого пішов з публічної політики.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.