Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Полковник Нацгвардії очолив департамент ХОВА

Андрій Пожидаєв. Фото: ХОВА
Нового директора обрали у департамент оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

Андрій Пожидаєв брав участь у бойових діях.

Директором департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної військової адміністрації призначили Андрія Пожидаєва. Про це повідомили у Харківській ОВА.

"Він є кандидатом педагогічних наук, доцентом. Понад 30 років проходив військову службу. Має стаж науково-педагогічної роботи в системі вищої школи", — розповіли у ХОВА.

Полковник Андрій Пожидаєв брав участь у бойових діях. Він отримав медаль "За бездоганну службу" ІІІ ступеня та відзнаку Президента України "За участь в антитерористичній операції", у 2018 році був начальником факультету підготовки фахівців для Національної гвардії України навчально-наукового інституту №3 Національної академії внутрішніх справ (Київ). Також на сайті Харківського національного університету внутрішніх справ Пожидаєв указаний як доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки.

Зазначимо, до цього департамент оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОВА очолював Олексій Максимов.

ан
Андрій Пожидаєв. Фото: Національна академія внутрішніх справ

Як писав KHARKIV Today, останнім часом у ХОВА відбулося кілька кадрових призначень, які залишилися "за кадром". Нагадаємо, в.о. директора капітального будівництва вдруге стала колишня керівниця скандальної ДАБІ Євгенія Іванська, змінивши свого голишнього начальника Сергія Жукова.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.