Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поліція знайшла грабіжника Харківського антикорупційного центру

Місцезнаходження підозрюваного невідоме.

Підозрюваного хотіли затримати, але знайти його не вдалося.

Наприкінці серпня 2021 року офіс громадської організації "Харківський антикорупційний центр" на проспекті Науки пограбували. Невідомі вкрали ноутбуки, аудіо- і відеоапаратуру. 3 грудня підозрюваного дозволили затримати для приводу до суду. Відповідну постанову Дзержинського районного суду Харкова опубліковано у Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно з документом, у "Харківського антикорупційного центру" вкрали майна більш ніж на 187 тисяч гривень (комп'ютери, фотоапарати, диктофони та ін.). Слідчі подали до суду клопотання про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та одночасно клопотання про надання дозволу на його затримання для приводу на розгляд клопотання про застосування запобіжного заходу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд відправив за ґрати грабіжника контори кредитування у Харкові

"Прийнятими у ході досудового розслідування заходами встановити місцезнаходження підозрюваного не виявилося можливим. Суд вважає клопотання таким, що підлягає задоволенню з таких підстав. Підозрюваний у скоєнні тяжкого кримінального правопорушення, щоб уникнути притягнення до кримінальної відповідальності ховається від органів досудового розслідування, за місцем реєстрації не проживає. Вказані обставини, встановлені слідчим суддею, свідчать про неможливість розглянути клопотання слідчого про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою іншим шляхом, ніж через надання дозволу на його затримання з метою приводу для участі у розгляді зазначеного клопотання", — йдеться у постанові.

Суд дозволив затримати підозрюваного для вирішення питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Термін дії постанови — 12 місяців.

Нагадаємо, пограбування ускладнило роботу "Харківського антикорупційного центру". Якийсь час громадська організація не могла працювати у повному обсязі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.