Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поліцейським, які патрулюють вулиці, обіцяють квартири

Йдеться про тих, хто працює на результат.

Мер хоче, щоб імідж поліції підвищився, тож вирішив мотивувати житлом.

Поліцейським, які покажуть результативну роботу під час патрулювання вулиць із представниками громадського формування, готові надавати службове житло. Про це 3 грудня на зустрічі з представниками правоохоронних органів повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

"Ми створили сприятливі умови, хоча це ваші прямі функції. Взяли на себе фінансове навантаження, ініціативу. Хочу, щоб ми разом побороли ці проблеми, щоб поліція була на боці харків'ян. Ми відпрацьовуємо систему патрулювання, і згодом вона працюватиме по всьому місту. Ставлення харків'ян до поліції зміниться. Я хочу, щоб ви підняли імідж поліції. Ми вам допоможемо, але все залежить і від вашого ставлення", — розповів мер.

Ігор Терехов заявив, що особисто промоніторить результати патрулювання цієї п'ятниці, суботи і неділі. За його словами, жодна "наливайка" за маршрутом руху патрулів працювати не повинна, а рішення про їх знесення необхідно винести на наступне засідання виконавчого комітету міської ради.

Міський голова підкреслив, що поліцейські, які працюватимуть на результат, зможуть отримати квартири.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружинники на вулицях Харкова: що можуть громадські патрулі 

Зі свого боку, начальник сектору взаємодії із громадами Головного управління Нацполіції у Харківській області Олександр Сурмач пообіцяв повну взаємодію з міською радою. Він повідомив, що 15 грудня представники патруля отримають офіційний статус членів громадського формування, а поки що проходить їхнє навчання та ознайомче патрулювання.

Нагадаємо, з 1 грудня пілотний проєкт з патрулювання поліції та представників громадського формування проходить у Індустріальному районі. Жителі можуть звертатися до чергового формування за телефоном: +38 093 457 4133. Повідомлення приймають з 17:00 до 22:00.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.