Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поліцейські п'ять годин ловили африканську левицю поблизу Харкова

Фото: Facebook/"Поліцейські офіцери громад"
Хижачку заспокоїли снодійним.

Господарі хижака півроку тому поїхали за кордон і залишили його на знайомих. 

Повідомлення про лева на території дачного кооперативу отримали поліцейські офіцери Пісочинської громади 11 серпня. Охоронці порядку розгорнули пʼятигодинну операцію з упіймання 8-місячної африканської левиці Василини, яка неспішно прогулювалася поміж дачних ділянок.

"Ми не знали. чого очікувати від тварини. Зовні вона не проявляла агресії, але хижак є хижак. Перш за все, задля безпеки громадян, ми обмежили пересування людей тією територію та максимально поширили повідомлення про вимушені заходи. Тим часом, на місце події оперативно доставили спеціалістів зі служби захисту тварин UAnimals. Левицю знерухомили безпечним для її здоров’я снодійним та направили до Київського зоопарку" — розповіли поліцейські офіцери громади.

Фото:  Facebook/"Поліцейські офіцери громад"
Фото:  Facebook/"Поліцейські офіцери громад"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківщині порахували болотяних черепах

Як з'ясувалося, господарі тварини на початку війни виїхали за кордон та лишили тоді ще двомісячне левеня на знайомих. Проте левиця за цей час неабияк підросла.

"Врешті, наглядачі погодились з тим, що спеціалізований догляд за хвостатою мандрівницею нехай здійснюють професіонали", — повідомили охоронці порядку. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.