Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поліцейські прихистили кота-переселенця з Північної Салтівки

Фото: Нацполиция
Ося піднімає всім настрій.

Квартиру, де мешкав кіт, зруйнували обстріли окупантів.

Врятований з Північної Салтівки кіт Ося живе на поліцейській станції Безлюдівської громади. Кота залишили господарі, коли їхали з одного з районів Харкова, який найбільше обстрілювали окупанти. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області.

"Поліцейські офіцери громади тимчасово дали притулок пухнастому. Тепер він живе на поліцейській станції і піднімає настрій правоохоронцям та відвідувачам", — розповіли там.

У квітні до поліцейського офіцера громади звернулися переселенці, які приїхали з Харкова до селища Безлюдівка. Вони попросили прихистити кота на прізвисько Ося.

Фото: Нацполиция
Фото: Нацполіція

"Як з'ясувалося, його господарі були змушені виїхати за кордон, тому що їхню квартиру було зруйновано під час ворожих обстрілів, а тварину залишили. Якийсь час кіт жив у під'їзді будинку", — пояснили у поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У харківському парку народилися зайченята

Поліцейський офіцер громади Віктор Лук'янов розповів, що поліцейські одразу відреагували на прохання людей та забрали кота на поліцейську станцію Безлюдівської громади. Там для пухнастого друга облаштували куточок, поліцейські годують і піклуються про нього.

Фото: Нацполиция
Фото: Нацполіція

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.