Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поліцейська проводить обшуки і допомагає окупантам у Куп'янську

Фото: Харківська обласна прокуратура
Колишній поліцейській заочно оголосили про підозру.

Жінка здавала окупантам дані про українських поліцейських.

Слідчі повідомили про підозру колишній поліцейській — спеціалісту-криміналісту з міста Куп'янськ Харківської області, яка добровільно перейшла на бік російських окупантів та стала з ними співпрацювати. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

"На вимогу російських кураторів жінка повідомляла їм інформацію щодо анкетних даних поліцейських Куп’янського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Харківській області, фактичні адреси їх мешкання, відомості про наявність у них зброї", — пояснили у прокуратурі.

Крім цього, жінка проводила обшуки за місцем проживання своїх колишніх колег, аби виявити та вилучити табельну вогнепальну зброю.

Підозру колишній поліцейській сформували за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

полицейский

Як писав KHARKIV Today, 23-річній та 31-річній колишнім поліцейським із міста Ізюм Харківської області повідомили про підозру у держзраді. Жінки-поліцейські добровільно вступили до "народної міліції" в Ізюмі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.