Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поліція затримала харків'янку, яка інсценував своє викрадення

Злочин жінка спланувала разом з другом зі столиці.

Як викуп зловмисники вимагали криптовалюту у хлопця дівчини.

Харківські поліцейські затримали жінку, яка інсценувала своє викрадення. За версією слідства, злочин харків'янка спланувала разом з другом киянином. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області.

Заява про зникнення харків'янки надійшла до поліції 27 червня. Про зникнення 22-річної жінки повідомила її подруга. Вона розповіла, що приятельки немає вдома і вона перестала відповідати на телефонні дзвінки.

Наступного дня у поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з позначкою "зникнення безвісти". 1 липня слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

"Під час проведення слідчих дій правоохоронцями перевірялися всі можливі версії даного злочину. Одна з них — інсценування викрадення з метою отримання грошової винагороди, яка в подальшому стала основною, оскільки хлопцеві викраденої дівчини почали надходити повідомлення з вимогою передати грошові кошти. Як викуп злочинці вимагали криптовалюту", — пояснили правоохоронці.

похищение

Повідомляється, що в ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили місцезнаходження "зниклої" і її 29-річного спільника. Вони ховалися у Львівській області.

Їх затримали 2 липня і повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до 12 років з конфіскацією майна.

3 липня підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з правом внесення застави у розмірі трьох мільйонів гривень.

Слідчі дії тривають.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.