Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Подружжя з Харкова продавало книжки російського націоналіста

Фото: Харківська обласна прокуратура
Книжки можна було купити на ринку та онлайн.

Твір пропагує культ насильства та жорстокості. 

56-річному харків’янину та його 57-річній дружині повідомили про підозру за фактом збуту творів, що пропагують культ насильства і жорстокості. Відповідну інформацію 4 липня опублікували у Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, подружжя незаконно придбало книги "Удар русских богов" авторства Володимира Істархова, які не відповідають вимогам Закону України "Про захист суспільної моралі", а також включені до "Переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини".

"Зазначена книга пропагує культ насильства та жорстокості і в законному обороті для розповсюдження заборонена. Незважаючи на це, чоловік і жінка продавали заборонені книжки в торгівельному павільйоні книжкового ринку та онлайн", — розповіли у прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Харкова евакуювали чверть мільйона книг

Подружжя підозрюють за ч. 3 ст. 300 Кримінального кодексу України (збут творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, за попередньою змовою групою осіб).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.