Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

По всій Україні збирають генератори для Харкова

Фото: ХОВА
З Кіровоградської області відправлять більше 60 пристроїв.

В усіх областях країни стартувала кампанія зі збору допомоги "Подаруй світло Харкову".

У громадах збирають генератори, павербанки та різноманітні зарядні пристрої, які могли б допомогти харків'янам пережити тривалі відключення електрики. В Кіровоградській області зібрали більше 60 генераторів, вони вже готові до відправки в Харків.

"Окремо хочу подякувати кропивницьким медикам які одними із перших відгукнулись і зібрали Харкову генератори, ліхтарі, зарядні пристрої", — розповів голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.

У Черкаській області зібрали 20 генераторів різної потужності. Найближчим часом їх повезуть до Харкова разом з будматеріалами.

"У пріоритеті — зважаючи на ситуацію з енергетикою на Харківщині через постійні терористичні акти рф, – генератори, заряджені павербанки, еко-флоу, акумулятори, батарейки. Зараз ми доформовуємо наш перший транш і вже найближчими днями відвеземо, — розповів голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Прикарпаття передає Харкову 22 бензинових генератори різної потужності загальною вартістю понад 1️,8 млн гривень.

"Днями за підтримки ГО "Мальтійська служба допомоги" ми вже відправили харків’янам  продукти харчування та 2 генератори", — розповіла очільниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Найбільше генераторів для Харкова знайшли на Рівненщині — понад 200 штук. Збір допомоги в Рівненській області ще триває. Генератори передаватимуть Харківській обласній військовій адміністрації, а далі вони мають розподілятися відповідно до потреб. 

Нагадаємо, до акції "Подаруй світло Харкову" вже долучилися Київська область та Закарпаття. 

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.