Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Південний вокзал віддадуть в оренду

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Торгові площі вокзалу виставлять на електронний аукціон.

В "Укрзалізниці" скаржаться, що більшість площ не приносили прибутку роками. Комерційні об'єкти вокзалів хочуть передати в оренду на термін від трьох років.

Стартує передача у довгострокову оренду торгових площ 24 залізничних вокзалів. Протягом літа "Укрзалізниця" планує передати в оренду більше 41,5 тисячі квадратних метра площ. Про це повідомив виконувач обов'язків голови правління "Укрзалізниці" Іван Юрик.

За словами керівника компанії, від передачі в оренду площ вокзалів "Укрзалізниця" планує отримувати у місяць не менше 8 мільйонів 400 тисяч гривень, а у рік — понад 100 мільйонів гривень.

"Більшість цих площ нам уже роками не приносили прибутку. Досі максимальний обсяг орендних площ по всіх вокзалах сукупно становив трохи більше 9,5 тисячі квадратних метра. Ми міняємо цю ситуацію, адже відведені для торгівлі зони повинні приносити доходи компанії, а не збитки на їх утримання. Однак у довгостроковій перспективі — підготувати 11 вокзалів до концесії", — пояснив Іван Юрик.

Передача торгових площ вокзалів буде відбуватися через електронні аукціони у системі Prozorro.Продажі. "Укрзалізниця" провела повну інвентаризацію і виміри всіх площ комерційних приміщень вокзалів.

"Багато площ вокзалів простоювали і не використовувалися залізничниками і клієнтами. Ми проаналізували кожний куточок вокзалу і привели до ладу всі приміщення, які можуть бути віддані і цікаві орендарям", — розповів директор філії "Вокзальна компанія" Володимир Коваль.

Всього до кінця літа "Укрзалізниця" планує передати в оренду комерційні площі таких вокзалів: Козятин, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Хмельницький, Суми, Біла Церква, Полтава, Тернопіль, Рівне, Фастів, Вінниця, Тараса Шевченка, Чоп, Ужгород, Чернівці, Коломия, Івано-Франківськ, Одеса-Головна, Миколаїв, Львів, Жмеринка, Херсон, Київ-Пасажирський та Харків.

"Передача в оренду комерційних об'єктів вокзалів на термін від трьох років дозволить залучити надійних орендарів. Працюючи за довгостроковими договорами, вони будуть зацікавлені інвестувати у ці об'єкти оренди, тому пасажири зможуть отримати на вокзалах максимально якісні послуги", — повідомив Іван Юрик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'ян запрошують покататися у джазовому експресі

Нагадаємо, вокзал у Харкові хочуть  віддати у концесію після київського і вінницького. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.