Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Після ракетного обстрілу у центрі Харкова підвозять воду

Фото: "Суспільне Харків"
Комунальникам доведеться замінти 30 метрів водоводу.

Бригади "Харківводоканалу" локалізували пошкодження на водоводі по вулиці Римарській, у який влучила російська ракета.

Наразі відомо, що замінити необхідно більше ніж 30 метрів ділянки водоводу (водопостачання). Щодо водовідведення, то ремонтники продовжують шукати місце витоку. Скільки триватимуть ремонтні роботи, поки невідомо. На цей час людям підвозять воду автоцистернами.

"Локалізували аварію. Уже перекладку по водовідведенню зробили, діагностику зробили по водопостачанню. І зараз розуміємо, яку ділянку будемо перекладати — 32 метри, це буде постачання. Водовідведення локалізували, зробили перекачку і зараз шукаємо місце витоку, поки що не знайшли. Водовідведення — це глибоко, чотири метри засипано, дуже все зруйновано. Тут багато офісних приміщень. Паралельно не можна воду подавати. У нас стоїть водомашина, можна набрати води", — повідомили KHARKIV Today у КП "Харківводоканал".

За інформацією КП "Харківводоканал", у водовід на Римарській було пряме влучання, водовід значно пошкоджений. Зокрема, повністю зруйнований контрольно-оглядовий колодязь, ділянка мережі водовідведення діаметром 400 міліметрів та два бокових підключення трубопроводів до житлових будинків. Відновити водопостачання планують до ранку.

"Оперативно розпочали проведення комплексу заходів щодо відновлення водопостачання. Протягом дня здійснимо перекладку ділянки трубопроводу діаметром 400 мм та до завтрашнього ранку водопостачання плануємо відновити у повному обсязі", — сказав заступник директора з виробництва комплексу "Харківводопостачання" Микола Завада.

Як писав KHARKIV Today, близько 23:30 5 червня російські окупанти обстріляли Харків. По Слобідському та Шевченківському районах запустили три ракети С-300. Влучання було у парковку біля аеропорту та дорожнє покриття в центрі Харкова (вулиця Римарська), там пошкоджений водогін. Також пошкоджень зазнали приватні автівки.

6 червня у Харкові заборонили проїзд транспорту вулицею Римарською та проспектом Григоренка. Обмеження діятиме до повного усунення наслідків обстрілу. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.