Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Пінгвінів привезли до Харкова

Фото: Редпост
Пінгвінів поселили у Харківському зоопарку.

Харківський зоопарк чекає ще десять пінгвінів.

У Харківський зоопарк привезли з Європи трьох самок пінгвіна Гумбольдта — Маргарет, Агату і Шарлотту. Про це пише "Редпост" з посиланням на заступницю директора з питань розвитку та міжнародного співробітництва Харківського зоопарку Карину Детюк.

"Майже півроку ми працювали над тим, щоб отримати цих тварин з Європи за програмою Європейської асоціації зоопарків та акваріумів. Ці пінгвіни передані нам для розмноження і збереження. Крім цих трьох самочок, які стали нашими першими мешканцями, до нас ще приїде 10 особин пінгвінів. У Харківському зоопарку ми будемо розмножувати пінгвінів і передавати в інші зоопарки Європи. На сьогоднішній день пінгвіни є тільки у Харківському зоопарку. Більше в Україні пінгвінів Гумбольдта, наскільки мені відомо, немає", — пояснила Детюк.

Маргарет, Агата і Шарлотта — пінгвіни з чорною спиною і головою і широким чорним кільцем на білому животі. На голові з боків через лоб і горло розташовані вузькі білі кільця. Дзьоб у пінгвінів чорний з червоним, лапи — чорні. Як повідомили у зоопарку, пінгвінам сподобався новий будинок з басейном. Зараз проходить адаптаційний період — коли пінгвіни можуть перебувати у воді кілька діб.

"Вони у ній дрімають кілька годин, там же харчуються, рибу ми їм кидаємо у басейн. Зараз у вольєрі ми намагаємося підтримувати комфортну для них температуру повітря між 16 і 18 градусами. А також необхідну температуру і солоність води відповідно", — розповіла провідна зоологиня Харківського зоопарку Альона Федерченко.

Пінгвінів годують кожні півтори години, у подальшому переведуть на триразове харчування. Як відзначили у зоопарку, у пінгвінів хороший апетит.

пингвин
Фото: Редпост

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У пари з харківського парку народився тапір — перший в Україні

Як писав KHARKIV Today, у вересні в Харківському зоопарку анонсували прибуття пінгвінів, білого ведмедя і полярного вовка. Якщо раніше у зоопарку утримували 7 тисяч тварин, то тепер їх буде близько 1500.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.