Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Під'їзд знищеного будинку у Харкові готують до демонтажу

Скрін: Ігор Терехов
Тривають підготовчі роботи.

Комунальники вирівнюють  ділянку для важкої техніки.

Перший під'їзд зруйнованого будинку по вулиці Наталії Ужвій, 82 на Північній Салтівці готують до демонтажу. Зараз там проводять підготовчі роботи. Трактор рівняє землю під майданчик, де потім встановлять кран. Будинок обнесли парканом. Поки що не йдеться про відбудову цього під'їзду.

"Мешканці цього будинку зараз у процесі отримання сертифікатів на нове житло в рамках державної програми "єВідновлення". Місто супроводжує їх на всіх етапах отримання цих сертифікатів, аби максимально спростити процес. Але відновлення зруйнованого житла чи надання замість нього нового — це завдання держави. А Харків, зі свого боку, робить все можливе, щоб люди, чиє житло постраждало від російської агресії, завжди знали, що можуть розраховувати на підтримку з боку міста", — написав Терехов.

Як писав KHARKIV Today, раніше мер Харкова Ігор Терехов повідомляв, що у будинку по вулиці Наталії Ужвій, 82 не вдасться відновити перший під'їзд. Такий висновок дала експертиза. Цей будинок складається із двох під'їздів. В одному повністю відсутні перекриття. Рішення про частковий демонтаж було ухвалено 2 червня. Демонтаж першого під'їзду цього будинку обійдеться у 17 мільйонів гривень. Роботи проводитиме фірма "Глобалтехнобуд".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.