Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Підприємцям з Харківської області обіцяють допомогу під час локдауну

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Допомога складе від восьми тисяч гривень.

Частину коштів виплатить держава, частину — місцева влада.

Підприємцям з Харківської області дадуть допомогу під час перебування регіону в "червоній" зоні. Зокрема, по вісім "карантинних" тисяч гривень вони отримають з державного бюджету. Розмір інших коштів визначать органи місцевого самоврядування. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.

Як відзначили в Харківській облдержадміністрації, під час минулого локдауну — з грудня 2020 по січень 2021 року — 31 207 підприємців з Харківської області отримали 250 мільйонів гривень допомоги від держави. В цілому в Україні матеріальну допомогу від держави виплатили 480 651 підприємцю, сума склала 3,8 мільярда гривень.

"Керівникам громад слід провести роз'яснювальну роботу з приводу отримання допомоги від держави, а також прийняти рішення про надання фінансової допомоги підприємцям з місцевого бюджету", — зазначила заступниця голови Харківської обласної державної адміністрації Тетяна Єгорова-Луценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Локдаун проігнорували. Як в Харкові працює транспорт і магазини?

Нагадаємо, ще до введення в Харківській області жорсткого карантину в Харківській міській раді пообіцяли виплачувати підприємцям матеріальну допомогу — вісім тисяч гривень від держави і компенсацію різниці між середньою зарплатою і виплатами від держави (10 364 гривні — середня зарплата, тобто різниця становить 2364 гривні).

Як писав KHARKIV Today, Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила в Харківській області "червоний" рівень епідемічної небезпеки з 11 квітня. Причиною стало перевищення в регіоні двох показників — рівень госпіталізацій і коефіцієнт виявлення випадків інфікування. Список обмежень можна знайти тут.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.