Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Підозрюваному в отриманні хабара ексголові Харківської облради хочуть видавати зарплатню

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Відповідне рішення планують ухвалити на сесії Харківської облради.

Артур Товмасян звернувся до обласної ради з проханням виплачувати йому зарплату як голові облради доти, доки він не знайде нової роботи. У облраді зареєстрували проєкт рішення.

Колишньому голові Харківської обласної ради Артуру Товмасяну хочуть виплачувати заробітну плату на період працевлаштування, але не більше шести місяців. Відповідний проєкт рішення десятої сесії облради восьмого скликання опублікували на сайті Харківської обласної ради.

"12 січня 2022 року до обласної ради надійшла заява Товмасяна А. Е. про збереження за ним середньої зарплати, яку він отримав на посаді голови Харківської облради, на період працевлаштування, але не більше шести місяців", — сказано у пояснювальній записці до проєкту рішення облради "Про виплату середньої зарплати Товмасяну А. Е."

Зазначимо, Артура Товмасяна звільнили на сесії Харківської обласної ради 19 серпня 2021 року, причиною стало дострокове припинення повноважень. У пояснювальній записці сказано, що депутату місцевої ради, який працював у раді на постійній основі, після завершення таких повноважень надається попередня робота (посада), за її відсутності — інша рівноцінна робота (посада) на тому ж чи, за згодою депутата, на іншому підприємстві, в установі чи організації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У СБУ просять перевірити наявність громадянства РФ у заступника голови Харківської облради

Якщо депутату не можуть запропонувати жоден з варіантів роботи, за депутатом зберігається середня зарплата, яку він отримував на посаді у раді, її виплачувати можуть не більше півроку. Виплата здійснюється із місцевого бюджету.

"Виплатити Товмасяну Артуру Едмаровичу заробітну плату, яку він отримував на виборчій посаді голови Харківської обласної ради на період працевлаштування, але не більше шести місяців", — сказано у проєкті рішення.

Зазначимо, десята сесія Харківської обласної ради восьмого скликання відбудеться 24 лютого о 10:00 у Будинку рад (вулиця Сумська, 64). На порядку денному — 82 питання і блок "Різне".

Як писав KHARKIV Today, 4 серпня Товмасяну вручили підозру в отриманні хабара. Наступного дня Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді 2 996 400 гривень застави. 10 серпня гроші надійшли на рахунок суду. Члени обласної фракції "Слуга Народу" одноголосно виключили Артура Товмасяна з фракції.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.