Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 травня, 2021 - 21:30

Підготовка до опалювального сезону в Харкові обійдеться у 1,7 мільярда гривень

Сотрудники "ХТС" предлагают оплатить коммунальные в счет своей зарплаты и берут деньги "на руки". Фото: Константин Чегринский/KHARKIV Today
У місті відремонтують тепломережі і водогони.

Більшу частину коштів візьмуть із міського бюджету, решту виділять комунальні підприємства.

На підготовку до наступного опалювального сезону в Харкові скерують 1,7 мільярда гривень, що на 675 мільйонів гривень більше, ніж у 2020 році. Про це повідомили у Харківській міській раді.

Місто виділить на ці цілі 1,2 мільярда гривень. Комунальне підприємство "Харківські теплові мережі" на підготовку додасть 660 мільйонів гривень, у планах — реконструкція магістральних і внутрішньоквартальних теплових мереж, капітальний і поточний ремонт районних і квартальних котелень, насосних агрегатів, модернізація обладнання.

КП "Харківводоканал" виділить 70 мільйонів гривень. Електротранспорт оновлять за 17 мільйонів гривень, капітальні та поточні ремонти будинків проведуть за 166 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові почали готуватися до опалювального сезону

На підготовку об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період направлять 177 мільйонів гривень: 20 мільйонів гривень — на об'єкти охорони здоров'я, чотири — на об'єкти соцзахисту, 100 мільйонів — освіти, 45 мільйонів — культури, вісім мільйонів — об'єкти департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту.

Як писав KHARKIV Today, з 15 квітня у Харкові стартували відключення гарячої води через планові ремонти. Зокрема, в міжопалювальний сезон планують провести комплексну реконструкцію котельні "Хартрон" (вулиця Академіка Проскури), восьми котелень у Холодногірському, Новобаварському, Основ'янському і Слобідському районах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.