Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Під час звільнення Харківщини загинули двоє добровольців

Воїни з Івано-Франківщини та Колумбії полягли на Ізюмському напрямку.

Загиблі були молодими чоловіками. 

Іван Рожков "Гуцул" із села Богородичин (Коломийський район, Івано-Франківська область), якому було 30 років, загинув на Ізюмському напрямку 11 вересня. Про це повідомила окрема добровольча чота "Карпатська Січ". 

До війни доброволець працював заступником директора будівельної фірмі у Бельгії. У березні 2022 року повернувся в Україну та одразу пішов у "Карпатську Січ".

"В армії не служив, всьому вчився на полі бою. В перший бій коли йшли, то з нашої команди ніхто не вмів ні з матадора, ні з енлава стріляти, вчились находу, читали інструкції в бою. Танки йшли, а ми за ангарами поховались і читаємо. Пам’ятаю, як ми на початку червня, вночі виявили ДРГ, нас вийшла банда сім чоловік з "Дзвоном". Після зачистки посадки я повернувся на позицію та заступив на добу, потім три години переспав і почався танковий наступ. Страху не було, лише хвилювався, щоб хлопці вийшли з бою живими Перша захоплена БМП — це просто ми в нього не попали, метр від нього лупнуло, осколок попав і росіяни втекли... Планую бути тут до перемоги. Кацапи — це скажені собаки, їм все мало, будуть лізти, поки не знищимо до кінця. Я бачив їх впритул, пацани по 20 років. У них є стратегія тут: ідуть специ, отримують відсіч, повертаються і потім посилають цих дітей. Жалю в мене до ворога немає", — розповідав Іван Рожков. 

Після перемоги "Гуцул" планував відкрити свою будівельну фірму та створити сім’ю.

Фото: Facebook/"Карпатська Січ"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кремль визнав свою поразку в Харківській області

38-річний Муноз Баразета Хайме Хесус із колумбійського міста Гігардот загинув 24 серпня на Ізюмському напрямку, розповіли у "Карпатській Січі". Вдома залишилися доньки Маріяна (2008 р.н.), Сара (2012 р.н.), Ванеса (2015 р.н.) та цивільна дружина Кармен.

Муноз Баразета Хайме Хесус служив в армії в Колумбії снайпером та кулеметником, був двічі поранений. Цього літа він прибув в Україну, аби використати свій досвід у боротьбі проти Росії. 

Колумбієць загинув у бою на День Незалежності України.

Фото: Facebook/"Карпатська Січ"
Фото: Facebook/"Карпатська Січ"

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.