Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Під час контрнаступу на Харківщині загинув лідер "Фрайкору"

Фото: Фрайкор
Георгій Тарасенко обороняв Харківську область від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Георгій Тарасенко йшов на чолі бойової групи.

25 березня у бою за Малу Рогань загинув лідер та командир добровольчого підрозділу "Фрайкор" Георгій Тарасенко. Про це повідомили на офіційній сторінці "Фрайкору" у Telegram.

"Георгій був найкращим із нас, він завжди першим вів нас у бій і ніколи не виявляв страху. Так сталося, в його останньому бою, проводячи контрнаступ на позиції ворога, він йшов першим у складі нашої бойової групи", - пояснили у "Фрайкорі" .

Побратим Ігор Пушкарьов повідомив, що рота дізналася про поранення командира та намагалася його врятувати.

"То відбулось учора. Бойовий. Війна стає звичною. Майже рефлекторно падаєш, почувши приходи. Йдеш далі. Займаєш нову позицію. Доповіді по рації. А через мить ефір вибухає криком: - "Жора - 300. Треба витягати. Кидайте дими!" І час зупинився... А потім - і його життя", - написал Пушкарев.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишній командир взводу батальйону "Харків-1" загинув на Донбасі

Зазначимо, що Георгій Тарасенко брав участь у націоналістичному русі ще до Майдану. Учасник Революції Гідності протистояв "російській весні" у Харкові. На фронт вирушив у 2014 році, коли йому було 17 років. У 2017 створив та очолив добровольчий підрозділ "Фрайкор" та однойменну організацію.

"Під його командуванням ми здійснили сім бойових ротацій на Донбас і стали на захист Харкова з першого дня повномасштабного вторгнення, - зазначили у "Фрайкорі". - Незважаючи на цю тяжку втрату, наш підрозділ продовжує виконувати бойові завдання, наша організація продовжить справу Георгія, ми продовжимо боротись за Велику Соборну Україну".

Бажаючі допомогти сім'ї Георгія Тарасенка можуть надсилати гроші на карту його батька — 5167 9856 6143 8440 (Тарасенко Олександр Андрійович).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.