Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 червня, 2021 - 17:37

Петиція до Терехова про ремонт доріг набрала необхідну кількість голосів

Звернення розглянуть в мерії.

Жителі просять секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова привести до ладу дороги в селищі Кулиничі, оскільки вони знаходяться в поганому стані.

Петиція про ремонт доріг в селищі Кулиничі набрала 5005 підписів за менш ніж місяць голосування. Щоб петицію розглянули у Харківській міській раді, необхідно зібрати 5000 підписів за три місяці.

Звернення Олега Рибалкіна опубліковано на сайті Харківської міської ради. До мерії чоловік звертається від імені місцевих жителів. За його словами, в селищі Кулиничі капітально не ремонтували дороги багато років, зараз вони в поганому стані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни просять відремонтувати дорогу на Салтівці, петицію по якій не задовольнив Кернес

"Колишнє селище міського типу Кулиничі вже більше п'яти років належить до міста Харкова. Капітального ремонту доріг уже не було багато років. Стан доріг можна вважати небезпечним для пересування. Зокрема, по вулиці 7-ї Гвардійської Армії з виїздом на станцію метро" Тракторний завод" і вулицю Кулиничивську з виїздом на вулицю Немишлянську. Ремонт даних доріг міг би розвантажити трафік в Немишлянському, Індустріальному та Московському районах Харкова.
Велике прохання від усіх жителів сприяти вирішенню даної проблеми", — сказано в зверненні.

Як писав KHARKIV Today, у січні написали першу петицію секретарю Харківської міськради Ігорю Терехову. Це було звернення з проханням прокласти асфальтову дорогу, яка з'єднує Бражники і Кулиничі. Однак петиція не набрала необхідної кількості голосів, тому її не розгледіли в міськраді.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.