Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Перший проректор харківського вишу подав декларацію перед звільненням

Фото: Харьковский национальный технический университет сельского хозяйства им. П. Василенко
На посаді першого проректора Державного біотехнологічного університету Олексій Красноруцький перебував чотири місяці.

Олексій Красноруцький звільнився 12 листопада, обов'язки першого проректора виконує Валерій Михайлов.

27 листопада перший проректор Державного біотехнологічного університету Олексій Красноруцький подав декларацію перед звільненням. Звіт опубліковано у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Декларація охоплює період з 1 січня до 12 листопада 2021 року. За цей час доход Красноруцького склали 142 109 гривень зарплати у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка, 1068 гривень — у Національному університеті біоресурсів та природокористування, 24 381 гривня — у Державному біотехнологічному університеті. У доходах вказано подарунок синові від Красноруцького у негрошовій формі, який оцінено у 400 000 гривень.

З автомобілів задекларовано автомобілі Audi 100 1993 року випуску Toyota Land Cruiser 2010 року випуску та Toyota Camry 2012 року випуску. Останній куплений у квітні цього року за 400 000 гривень, ймовірно, це і є подарунок синові (власником вказано сина Красноруцького). З нерухомості — квартира і гараж у Харкові.

Як писав KHARKIV Today, 12 листопада виконувач обов'язків ректора Державного біотехнологічного університету Руслан Тихонченко підписав наказ про звільнення Олексія Красноруцького і інший — про призначення на його посаду Валерія Михайлова.

Нагадаємо, Державний біотехнологічний університет створили у травні цього року. До його складу увійшли чотири харківські виші. Олексій Красноруцький став першим проректором цього вишу у серпні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.