Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Перша людина на Харківщині купила житло за програмою "єВідновлення"

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Заявнику надали сертифікат майже на 900 000 гривень.

Понад 3500 жителів Харківщини претендують на компенсацію за знищені домівки.

Перша людина у Харківській області купила нерухомість за гроші, отримані у якості компенсації за зруйноване майно за державною програмою "єВідновлення". Їй виплатили майже 870 000 гривень. На сьогодні у регіоні сформували сертифікатів за знищене майно на 955 мільйонів гривень. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як отримати компенсацію за знищений приватний будинок на Харківщині

"Прийняття заяв на компенсації за знищене майно продовжується. На сьогодні до реєстру надійшла 3531 заява. У 24 територіальних громадах комісії сформували 651 сертифікат на виплату понад 955 мільйонів гривень", — розповів Синєгубов.

Також жителям надають компенсацію на ремонт пошкоджених домівок. Наразі сума таких компенсацій складає 1,33 мільярда гривень. Найбільше заяв надійшло від мешканців Ізюмщини, Харківського і Чугуївського районів.

Зокрема, сума компенсацій за пошкоджене майно харків'янам склала більше ніж 222,6 мільйона гривень, гроші отримали 3321 житель. Ще 169 містян отримають 12,8 мільйона гривень.

Як писав KHARKIV Today, видавати сертифікати за знищене майно за державною програмою "єВідновлення" у Харкові почали 11 січня. Такі сертифікати спочатку надали одинадцятьом жителям вщент зруйнованого будинку по вулиці Наталії Ужвій, 82.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.