Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 квітня, 2021 - 19:06

Пенсіонер з Харківської області врятував міст

Владимир Левченко. Фото: Facebook / Виталий Сокол
80-річного чоловіка чекала нагорода.

Поруч з дерев'яним мостом, що з'єднує два села в Близнюківському районі, спалахнув вогонь, його загасив місцевий житель.

7 квітня 80-річного Володимира Левченка з села Червоне (Близнюківський район) чекала нагорода. 2 квітня чоловік загасив пожежу, яка могла знищити міст між двома селами. Про це повідомили на сторінці Близнюківської громади в Facebook.

"Побачивши вогонь, дідусь не розгубився, повернувся на велосипеді додому за водою і власними силами боровся з вогнем. До речі, саме цей дерев'яний міст допомагає жителям села Софіївка швидко дістатися до найближчого магазину в Червоному. З містком ця дорога займає 15 хвилин, без нього людям б довелося йти близько години в обхід", — розповіли там.

У Близнюківській громаді додали, сам Володимир Левченко не вважає себе героєм, оскільки переконаний, що так на його місці вчинив би кожен.

Фото: Facebook / Виталий Сокол
Фото: Facebook / Віталій Сокол

Нагадаємо, 1 квітня в Харківській області через палаючий сухостій три населених пункти залишилися без електрики

Рятувальники просять жителів Харківської області суворо дотримуватися правил пожежної безпеки біля лісових масивів і на відкритих територіях, не провокувати пожежі в екосистемах. Якщо ви помітили загоряння, телефонуйте за номером — 101.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.